Produkcja i sprzedaż systemów oświetleniowych LED

Jesteśmy pewnym i solidnym Polskim producentem opraw oświetleniowych opartych na technologii LED. Naszymi sztandarowymi produktami są : oprawy uliczne LED, lampy magazynowe LED, lampy LED dla stacji benzynowych, lampy LED dla zakładów produkcyjnych, naświetlacze LED. Współpracujemy ze znanymi producentami komponentów do produkcji opraw oświetleniowych w technologii LED. Od początku działalności zajmujemy się zagadnieniami związanymi z redukcją zużywanej energii elektrycznej na potrzeby oświetleniowe w zastosowaniach komunalnych i przemysłowych. Od roku 2010 rozpoczęliśmy prace nad wdrożeniem do produkcji technologii LED oraz opracowania wstępnych założeń dla podjęcia produkcji opraw oświetleniowych wykorzystujących technologie LED.

Dzięki szerokim kontaktom w branży komunalnej i przemysłowej oraz wysokiej jakości oferowanych produktów, Krug Elektro jest chętnie wybieranym partnerem do współpracy w całym kraju. Za bezpośredni kontakt z klientem odpowiedzialni są przedstawiciele regionalni. Obsługa techniczno-handlowa realizowana jest z centrali w Poznaniu. Obecnie zatrudniamy we wszystkich działach firmy w zależności od potrzeb do 50 osób. Pracownicy w pracy wykazują się odpowiedzialnością, kompetencją, dążeniem do celu oraz dobrą atmosferą w pracy w całym zespole. Promując nasze produkty powtarzamy zasadę ,,Każde złożone u nas zamówienie jest naszym sukcesem i motywuje nas do dalszej lepszej pracy w celu stworzenia dobrego i rentownego przedsiębiorstwa."

Usługi

Poniżej lista usług z których możecie Państwo skorzystać w naszej firmie

Kompleksowa obsługa techniczna obiektów

usługa ta obejmuje szeroki zakres działań, które mają na celu zapewnienie sprawnego funkcjonowania różnego rodzaju obiektów, takich jak budynki, instalacje, maszyny czy urządzenia.

Instalacje energetyczne

irma wykonuje instalacje energetyczne, które obejmują projektowanie, budowę, modernizację i utrzymanie systemów zasilania w energię elektryczną, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania różnych instytucji, przedsiębiorstw i domów.

Instalacje niskoprądowe

Firma specjalizuje się w wykonywaniu różnorodnych instalacji niskoprądowych, takich jak systemy alarmowe, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu oraz sieci komputerowe.

Kompleksowe prace budowlane

Firma specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych prac budowlanych, obejmujących wszystkie etapy procesu budowlanego, począwszy od projektowania i uzyskiwania niezbędnych pozwoleń, poprzez zakup materiałów, prowadzenie prac budowlanych, aż po finalne wykończenie i oddanie gotowego obiektu do użytku.

Wykonywanie pomiarów oraz dokumentacji technicznych

usługi te są niezbędne do sprawdzenia i potwierdzenia zgodności danego obiektu, urządzenia lub systemu z określonymi normami i przepisami. Pomiary mogą obejmować różnorodne parametry, takie jak temperatura, wilgotność, poziom hałasu, parametry elektryczne czy mechaniczne. Dokumentacja techniczna natomiast jest tworzona w celu udokumentowania wyników pomiarów, opisania procesów technologicznych, przygotowania specyfikacji technicznych czy sporządzenia raportów technicznych.

Nadzór nad inwestycjami

Firma wykonuje nadzór nad inwestycjami technicznymi, co oznacza, że monitoruje proces realizacji projektów budowlanych, modernizacji infrastruktury czy instalacji technicznych, zapewniając ich zgodność z dokumentacją, przepisami oraz standardami jakościowymi i bezpieczeństwa.

Informacje kontaktowe

Siedziba, zakład produkcyjny

Krug Elektro Sp. z o.o.
60-431 Poznań (PL)
ul. Lęborska 47

Adres rejestrowy spółki

60-688 Poznań (PL)
Jana III Sobieskiego 21 lok. 97

NIP: 9512355900
REGON: 146108655
KRS: 0000419287
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI TECHNICZNEJ

Sławomir Krug   Inwestycje Cały kraj
  +48 61 678 52 67      biuro@krugelektro.com

DZIAŁ PRODUKCJI

Sławomir Krug   zaopatrzenie materiałowe obsługa logistyczno – handlowa
  +48 61 678 52 67      biuro@krugelektro.com

DZIAŁ FINANSOWO – KSIĘGOWY

Paweł Grala   Prokurent
  +48 502 693 995      p.grala@krugelektro.com

Jadwiga Jóźwiak główna księgowa
+48 61 6785267, fax +48 61 6785264 biuro@krugelektro.com